Tylko Muzyka

Tylko Muzyka

Tylko MuzykaTYLKO MUZYKA! Zaskakujemy Was jeszcze raz. Inna oferta spośród wszystkich oferowanych na C64 Power do tej pory. Czym różni się ten zestaw od pozostałych? Tym, że po brzegi zapełniona jest głównie muzyką – od oryginalnych brzmień Commodore 64, poprzez moduły, aż po przeróbki w formacie MP3.

 

 

ZESTAW DVD „TYLKO MUZYKA” ZAWIERA:

 • Remixy znanych przebojów z gier na Commodore 64 – ponad 400 utworów muzycznych w formacie MP3.
 • Poprawnie rozpakowana, pełna baza muzyki z C64 – High Voltage SID Collection – grubo ponad 18000 utworów muzycznych z Commodore 64 (format PSID), odpowiednio posegregowanych. Zawsze najnowsza wersja!
 • Prawie 150 utworów, tzw. Chip-Tunes – pochodnych muzyki z komputerów ośmiobitowych, w nowych brzmieniach.
 • 500 modułów w formacie XM i MOD – w większości z gier, a także kilkadziesiąt kompozycji scenowych
 • Commodore Commercials – umieszczamy dodatkowo większość filmów, spotów reklamowych firmy Commodore, jakie kiedykolwiek powstały. Niemal 100 MB oglądania reklamówek z C64 w roli głównej!
 • Sid Players – niezbędne do odsłuchiwania utworów programy na różne platformy sprzętowe.

Wszystkie kategorie (remiksy, moduły czy reklamówki) są posegregowane alfabetycznie i tematycznie, w pełnych nazwach. Stan: rozpakowany. Na życzenie – ekskluzywna okładka (identyczna jak na zdjęciu powyżej) oraz pudełko  – dodatkowy koszt (+5 zł )

 

JAK MOGĘ KUPIĆ PŁYTĘ TYLKO MUZYKA?

Istnieją trzy możliwości kupna płyty  TYLKO MUZYKA. Odpowiednie ceny dla różnych wariantów to 27 złotych lub 34 złotych. Każda paczka wysyłana jest listem priorytetowym. Zamówienie zostanie potwierdzone i zrealizowane w ciągu 7 dni roboczych. Nie zapomnij zaznaczyć rodzaju zamawianej płyty: TYLKO MUZYKA. Przedstawiam trzy warianty – skorzystaj z tego, który najbardziej Ci odpowiada:

WARIANT 1: Przekaz pocztowy

Cena: 27 złotych (przesyłka listem priorytetowym wliczona). Wyślij 34 złotych przekazem pocztowym na niżej podany adres. Na adres mlynek.mariusz@gmail.com wyślij dokładne informacje o swoim adresie pocztowym i dacie przesłania pieniędzy. Płyta zostanie wysłana w ciągu 7 dni od otrzymania pieniędzy. Oto adres, na który należy wysłać przekazem 34 złotych:

 • Mariusz Młynek
 • ul. Zamenhofa 2/48
 • 41-706 Ruda Śląska
 • woj. śląskie

WARIANT 2: Zaliczenie pocztowe

Cena: 34 złotych (przesyłka listem priorytetowym wliczona). Na adres mlynek.mariusz@gmail.com wyślij dokładne informacje o swoim adresie pocztowym. Po potwierdzeniu, płyta zostanie wysłana za zaliczeniem pocztowym w ciągu 7 dni. Aby odebrać paczkę, będziesz musiał zapłacić przy odbiorze 34 złotych.

WARIANT 3: Przelew bankowy

Cena: 27 złotych (przesyłka listem priorytetowym wliczona). Wyślij 27 złotych przelewem bankowym na niżej podany numer konta. Na adres mlynek.mariusz@gmail.com wyślij dokładne informacje o swoim adresie pocztowym, dacie przesłania pieniędzy. Płyta zostanie wysłana w ciągu 7 dni od otrzymania pieniędzy. Oto adres konta, na który należy wysłać przekazem 27 złotych:

 • PKOBP – Centrum Bankowości Elektronicznej INTELIGO
 • 50 1020 5558 1111 1579 7520 0033

KUPIĆ – NIE KUPIĆ ?

Decyzja o kupnie płyty należy oczywiście do Was. W końcu około 34 złotych to też pieniądze. Przypominam, że TYLKO MUZYKA to płyta DVD z masą oprogramowania i artykułów z tego serwisu.  Ja ze swojej strony zapewniam uczciwość i odpowiednie zabezpieczenie paczki. Nie ma się co obawiać o aktualność płyty – nowe wersję będą się ukazywały mniej więcej w odstępach comiesięcznych. Koszt wydrukowania 1 okładki na płytę oraz pudełka to 5 zł (papier foto błysk lub mat). Macie jakiekolwiek pytania, wątpliwości – jestem do Waszej dyspozycji!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *