Tylko Gry

Tylko Gry

Tylko GryTYLKO GRY! Płyta przygotowana specjalnie dla graczy! Maniaków najlepszych gier wszechczasów – na komputer ośmiobitowy Commodore 64! Pozycja jest bardzo konkretna – kilka katalogów, a tam zgromadzona wyselekcjonowana zawartość. Prawdopodobnie to wymarzone płyty dla Ciebie. Sprawdź dla pewności, potem będzie już ciężko się wycofać! 🙂

 

 

ZESTAW DVD „TYLKO GRY” ZAWIERA:

 • Gry z Commodore 64 – ogromna baza gier na C64 zgodna z GameBase64. Ponad 19.000 gier!
 • Polskie gry z Commodore 64 – kilkadziesiąt gier na C64 w polskiej wersji językowej!
 • Gry na SuperCPU – gry, dzięki którym w pełni będziesz się mógł cieszyć z mocy, jaką daje SuperCPU.
 • Screenshoty z gier – screeny z wielu gier na Commodore 64. W większo¶ci po kilka screenshotów na jeden tytuł! Ogromna baza 30.000 screenshotów!
 • Okładki z gier na Commodore 64 – prawie 5.000 posegregowanych alfabetycznie okładek z gier.
 • Emulatory – wiele popularnych emulatorów rodziny Commodore na różne platformy sprzętowe, dzięki którym będziesz mógł m.in. grać w ulubione gry.
 • Moduły z gier – mnóstwo kompozycji w formacie XM i MOD w stylu Commodore 64.

Na życzenie – ekskluzywna okładka (identyczna jak na zdjęciu powyżej) oraz pudełko – dodatkowy koszt (+5 zł )

 

JAK MOGĘ KUPIĆ PŁYTĘ TYLKO GRY?

Istnieją trzy możliwości kupna płyty TYLKO GRY. Odpowiednie ceny dla różnych wariantów to 27 złotych lub 34 złotych. Każda paczka wysyłana jest listem priorytetowym. Zamówienie zostanie potwierdzone i zrealizowane w ciągu 7 dni roboczych. Nie zapomnij zaznaczyć rodzaju zamawianej płyty: TYLKO GRY. Przedstawiam trzy warianty – skorzystaj z tego, który najbardziej Ci odpowiada:

WARIANT 1: Przekaz pocztowy

Cena: 27 złotych (przesyłka listem priorytetowym wliczona). Wyślij 34 złotych przekazem pocztowym na niżej podany adres. Na adres mlynek.mariusz@gmail.com wyślij dokładne informacje o swoim adresie pocztowym i dacie przesłania pieniędzy. Płyta zostanie wysłana w ciągu 7 dni od otrzymania pieniędzy. Oto adres, na który należy wysłać przekazem 34 złotych:

 • Mariusz Młynek
 • ul. Zamenhofa 2/48
 • 41-706 Ruda Śląska
 • woj. śląskie

WARIANT 2: Zaliczenie pocztowe

Cena: 34 złotych (przesyłka listem priorytetowym wliczona). Na adres mlynek.mariusz@gmail.com wyślij dokładne informacje o swoim adresie pocztowym. Po potwierdzeniu, płyta zostanie wysłana za zaliczeniem pocztowym w ciągu 7 dni. Aby odebrać paczkę, będziesz musiał zapłacić przy odbiorze 34 złotych.

WARIANT 3: Przelew bankowy

Cena: 27 złotych (przesyłka listem priorytetowym wliczona). Wyślij 27 złotych przelewem bankowym na niżej podany numer konta. Na adres mlynek.mariusz@gmail.com wyślij dokładne informacje o swoim adresie pocztowym, dacie przesłania pieniędzy. Płyta zostanie wysłana w ciągu 7 dni od otrzymania pieniędzy. Oto adres konta, na który należy wysłać przekazem 27 złotych:

 • PKOBP – Centrum Bankowości Elektronicznej INTELIGO
 • 50 1020 5558 1111 1579 7520 0033

KUPIĆ – NIE KUPIĆ ?

Decyzja o kupnie płyty należy oczywiście do Was. W końcu około 34 złotych to też pieniądze. Przypominam, że TYLKO GRY to płyta DVD z masą oprogramowania i artykułów z tego serwisu.  Ja ze swojej strony zapewniam uczciwość i odpowiednie zabezpieczenie paczki. Nie ma się co obawiać o aktualność płyty – nowe wersję będą się ukazywały mniej więcej w odstępach comiesięcznych. Koszt wydrukowania 1 okładki na płytę oraz pudełka to 5 zł (papier foto błysk lub mat). Macie jakiekolwiek pytania, wątpliwości – jestem do Waszej dyspozycji!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *