S.T.U.N. Runner

Szybka jazda zawsze była niezwykle pociągająca. Któż nie lubi pędzić sportowym samochodem po szerokiej autostradzie – taka zabawa może wywołać prawdziwe emocje. Nic to jednak w porównaniu z jazdą superszybkim bolidem po podziemnych tunelach S.T.U.N. Do przebycia jest ponad dwadzieścia etapów, z których każdy jest trudniejszy od poprzedniego. Na dodatek nasz pojazd nie jest jedynym, który porusza się po podziemnej sieci połączeń. Są jeszcze jeżdżące po dnie pociągi, niewielkie magnetyczne koła, obdarzone wysokim poziomem inteligencji Trutnie, z których niektóre mogą być wyposażone w niezniszczalną zbroję, i potrafiące latać statki. Wszystko to porusza się w kierunku przeciwnym do naszego i wydaje się, że chce nas zniszczyć (w istocie tak właśnie jest). Na szczęście od momentu kiedy nasz statek zostanie wyposażony w laser możemy strzelać, by utorować sobie drogę. Niestety, nie wszystko można zniszczyć.

Aby się nie zgubić w tunelach należy poruszać się szlakiem wyznaczanym przez zielone gwiazdki, a gdy zbierze się ich odpowiednia liczba, możesz użyć fali szokowej zmiatającej wszystko z Twojej drogi. Na trasie można też znaleźć turbodopalacze, dzięki którym statek rozpędza się niemal do prędkości światła i dzięki temu może przelatywać przez przeszkody.

Gra jest dynamiczna i umiarkowanie trudna. Grafika choć nie rzuca na kolana, jest szybka i rozwiązana dość ciekawie. Myślę, że miłośnikom wyścigów gra może się podobać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *