Street Surfer

Opisuję tu kolejną gierkę, z którą miałem okazję zaprzyjaźnić się kilka lat temu, a teraz te wspomnienia powracają… Choć, jak okazuje się – nie aż tak pozytywne. SS to jednoplikowa, schematyczna gierka opierająca się ogólnie rzecz biorąc na wyścigać. Jednak nie do końca. Nie będzie tu bowiem ani samochodu, ani prześcigania komputerowego wroga. To co?

Tym razem przyjdzie nam przemierzać drogi… super deskorolką z turbo przyspieszeniem. Przyspieszenie jest całkiem przyzwoite, gdyż można „brać” luzem wszelkie samochody. Ale do sedna. Jeżdżąc na deskorolce (jesteśmy nastolatkiem) mamy za zadanie, hmm… zbieranie szklanych butelek. Na końcu trasy czeka na nas stłuczka szklana, gdzie zostają wrzucone i przyznawane są nam należne punkty. I spowrotem na trasę!

Podczas naszej „jazdy”, która wcale nie jest taka prosta, przeszkadzać nam będą przede wszystkim jeżdżące w różne strony samochody. Czasami przyjdzie je nam także wyprzedać :). Oprócz tego na drodze możemy spotkać także przełażące kury, rozlany olej czy dziury. Można to wszystko przeskoczyć (klawisz FIRE).

W Street Surferze nie uświadczymy wspaniałej grafiki, odlotowego dźwięku ani stuprocentowej miodności. Mimo to, jest to bardzo przeciętna, solidnie wykonana gierka, w którą można „popykać” chętnie od czasu do czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *