Sergeant Seymour Robotcop

Na ulicach trwa wojna gangów. Trup ściele się gęsto, a krew leje się strumieniami. Policja jest bezsilna. Zawiódł nawet słynny Robocop…

To najwyższy czas, by do akcji wkroczył sierżant Seymour zwany przez przyjaciół ROBOTCOP. Jest to pół człowiek, pół maszyna, dzięki najnowszym osiągnięciom bioniki wyposażony w rozciągliwe ramiona, które pozwalają dokonywać aresztowań z dużej odległości. Robotcop jest prawdziwą grzmiącą pięścią prawa, kilkakrotnie sprawniejszy od Robocopa pozostaje jedyną nadzieją na przywrócenie prawa i porządku w mieście.

Zadaniem Seymoura jest oczyszczenie trzydziestu siedlisk przestępczości. Każda bandycka melina to labirynt, w którego środku siedzi szef Gangu. Aby oczyścić teren trzeba wyłapać wszystkich pomniejszych kryminalistów, a należy się z tym nieźle uwijać, gdyż cały czas przybywa nowych. Gdy pozostanie już tylko sam wielki Boss jest on całkowicie niegroźny.

Po złapanych przestępcach zawsze pozostają jakieś przedmioty. Trzeba je kolekcjonować, ponieważ są to różnego rodzaju bonusy. Oprócz tego od czasu do czasu pojawiają się też tabliczki z literkami. Jeżeli Seymourowi uda się zebrać cały napis ROBOTCOP może w nagrodę wejść do bonusowej planszy. Czasami trzeba odebrać telefon z dowództwa, a czasem można też znaleźć niebieskie światło, które daje ochronę przed jednym uderzeniem. Gdzieniegdzie można spotkać tęczową płytkę – obwód przyśpieszający pracę rąk stróża prawa. Trzeba także uważać na pojawiające się tu i tam bomby, gdyż mogą być one bardzo niebezpieczne, podobnie jak rzucane przez przestępców jabłka i puszki.

W rolę Seymoura wcielasz się Ty, graczu, i od tej chwili bezpieczeństwo ulic zależy wyłącznie od Ciebie. Tak więc szybko podejmij akcje w celu zatrzymania fali przestępczości. Los prawa i porządku spoczywa w Twoich rękach…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *