Nowe-stare artykuły na C64Power

Wreszcie po pokonaniu wielu trudności udało się nam wydać naszą stronę. Może nie jest ona rewelacyjna ale jest to pierwsze podejście więc mamy nadzieję że w przyszłości Uncover będzie o wiele bogatsze. Ze względu na małą objętość konta nie mogliśmy zamieścić całego naszego warezu , postaramy się zamieszczać muzykę i grafikę stopniowo , w miarę rozwoju serwisu.

Red-Akcja Uncover

Tak brzmiał pierwszy news na stronie „Uncover” uruchomionej 1 maja 2003 roku. W wyniku umiejętności organizatorskich Ramosa strona ostatni raz została zaktualizowana na jesień, a w lutym 2004 praktycznie przestała funkcjonować. Oto archiwalny „pożegnalny” news :

Witajcie… niestety nasz Host MAKII musial zamknac swoj serwer wiec zmuszeni zostalismy przeniesc strone na inny hosting , wybor trafil na PIWKO.PL,z powodu limitow jednak musielismy usunac dzial download. Czekajcie cierpliwie na pierwsze wydanie PDF-magazynu.

To marzenie Ramosa najwyraźniej ziściło się pod postacią C&A Fan, które założył Arti w 2008r.

Historia historią – po kilku latach odkopałem część artykułów z Uncover i w celach archiwizacji zostały one dodane do zasobów C64Power (artykuły zostały zachowane w wersjach oryginalnych):

Pentel Paint

Cover Scena w Polsce

Sidstation

Wywiad z Algiem

Wywiad z Ryo Kawasaki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *