Henry’s House

 

Stała się rzecz straszna – rodzice zostawili Henry’ego na cały tydzień samego w domu. Kilkuletni dzieciak raczej nie poradzi sobie sam w domu bez Twojej pomocy! No więc wypadałoby naszemu bohaterowi trochę pomóc…

Gra „Henry’s House” to typowa stara platformówka, w której chodzi o zebranie wszystkich wyznaczonych przedmiotów na jednej planszy, aby potem przejść do następnej. Akurat w tej grze są to przeważnie cukierki, zabawki itp. Skacząc i szybko biegając pomiędzy przeszkodami musimy przejść wszystkie 8 (osiem) plansz nie tracąc przy tym więcej niż 3 żyć (bo tyle nam ich przydzielono).

 

Oprawa zarówno graficzna jak i dźwiękowa już niczym nie imponują. Ekran gry to prosty pokój ze schodami i tunelami, które nawet się nie przesuwają. Muzyki w grze praktycznie nie ma, podczas zabawy towarzyszą nam jedynie marnej jakości dźwięki. To, co przykuwa uwagę na samym graniu jest miodność! Chce się po prostu zobaczyć, co kryje się w następnej planszy, jak będzie wyglądał następny pokój – czy będzie łatwiejszy czy też trudniejszy. Z początku Henry’s House nie wygląda imponująco (bo nawet nie ma czym zainponować), ale jeśli już się zmusimy przez chwilę przy tej grze posiedzieć to nie będziemy się mogli od niej odzwyczaić. Niestety, gra pozbawiona jest zakończenia. Po przejściu ósmej, ostatniej planszy, można grać… znowu od pierwszej planszy. I za to duży minus.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *