Donald Duck

Był sobie Pan Donald. Pewnego dnia znalazł piękną pannę kaczkę i po jakimś czasie zakochał się w niej… A jak wiadomo miłość jest ślepa! Po kilku miesiącach okazało się, że jego ukochana jest w ciąży i niedługo będzie dziecko! Pani kaczka nie chciała jednak żadnego dziecka wychowywać, więc całość spadła na Donalda. Jeszcze bardziej historię pokręcił fakt, że żona Donalda urodziła trojaczki! To był koniec dla naszego bohatera… musisz w tym momencie pomóc, drogi czytelniku! Zarabiając poprzez Donalda w sklepie z zabawkami, targowisku z warzywami i owocami, na lotnisku i stacji kolejowej będziesz mógł zgromadzone pieniądze przeznaczyć na wychowanie trójki dzieciaków.

Aby iść do pracy, należy po prawej stronie naszego miasteczka wejść do jednego z zakładów oferujących pracę. Są to odpowiednio sklep z zabawkami (gdzie układając na odpowiednie półki zabawki zarabiamy kasę), stacja kolejowa (przestawiając zwrotnice musimy prowadzić pociągi do wyznaczonych stacji), targowisko z warzywami i owocami (ktoś rzuca Ci warzywa/owoce, które musisz najpierw złapać, a potem wrzucić do odpowiedniej skrzyni) i na końcu lotnisko (należy przeładowywać bagaże do odpowiednich stanowisk). Naprawdę kiedyś grałem w tą grę godzinami i opisane prace sprawiały mi ogromną radochę, gdyż wcale się one nie nudzą!

Jeśli już zarobiliśmy chociażby złamanego grosza, możemy zajrzeć do sklepów, które są usytuowane po drugiej stronie miasta. W każdym możemy kupić coś innego (a sklepy są trzy!), przy czym są to przeważnie zabawki i gadżety dla dzieci. Po udanym zakupie można udać się do placu zabaw (trzeba przejść przez tory na górze), a tam ustawić sobie posiadane zabawki w wybrane miejsca. No i na końcu nasze kochane dzieciaki bawić się mogą na kupionych zabawkach!

Jak już pisałem wcześniej, gra jest dobrze wykonana i jest adresowana przede wszystkim dla dzieci. Z pewnością nie będą się one przy niej nudziły a wykonana, choć wirtualnie, praca będzie zachętą czy dobrym wstępem do przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *