Cyberball

Jest rok 2022. Football dawno przestał bawić prawdziwych mężczyzn. Po prostu był zbyt delikatny i nie dawał wystarczającego zastrzyku adrenaliny. Dzisiaj wszyscy entuzjazmują się nowym naprawdę brutalnym sportem – grą Cyberball.

Zasady gy przypominają football amerykański, lecz zamiast zawodników w rozgrywce biorą udział potężne, przewyższające człowieka maszyny na gąsienicach. Każda z nich jest tak skonstruowana, by znieść olbrzymie napięcia, które powstają przy licznych bezpośrednich zderzeniach. Aby uczynić grę jeszcze bardziej emocjonującą, piłka przez cały czas się rozgrzewa, by w pewnym momencie eksplodować niszcząc trzymającego ją gracza.

Twoim zadaniem jest poprowadzenie właśnie drużyn takich maszyn. Rozgrywając mecze będziesz musiał dostosowywać taktykę do swoich przeciwników, a także dbać o finanse drużyny, gdyż zmiany zawodników i nowy sprzęt słono kosztują.

Grę można polecić miłośnikom piłek nożnych zwłaszcza takim, którzy lubią odrobinę brutalności. „Cyberball” pozwala się wyżyć.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *