Back 2 (OLD)School

Impreza „Back 2 (OLD)School”, Klub RIO, 6. czerwca 2009 roku.
W niepowtarzalnych klimatach electro, fidget house i oldschool będziemy bawić się w jednym z najnowocześniejszych i największych klubów w samym centrum Warszawy. Podczas koncertu czekają na Was wizualizacje odwołujące się do klimatów lat 80,starych komputerów typu atari, c64, 8bit itd. przygotowanych przez formacje Funk-Tha-mental. Dodatkową atrakcją będzie specjalna strefa zwana „8bit area” na której będziecie mieli okazję zobaczyć oldschoolowe komputery w akcji – prezentacje a nawet Turniej gier na commodore & atari z oldschoolowymi nagrodami).
Istny Bak 2 School jaki dla Was przygotowaliśmy to także DJ’e i hostessy/tancerki poprzebierani w stroje odnoszące się do szkolnych mundurków.
Wzorowy z zachowania murowany!
Dodatkowo dla 70 pierwszych osób prezent w postaci płyty cd/dvd gratis!
Impreza wspiera Ogólnopolski Tydzień Weganizmu 1-7 czerwca 2009, w klubie będzie znajdować się stoisko Stowarzyszenia Empatia i Viva.org.pl, będą rozdawane ulotki oraz dla gości pyszny wegański poczęstunek.
Podczas imprezy organizujemy zbiórkę pieniędzy na rzecz ochrony praw zwierząt jak i część zysków z imprezy przeznaczamy właśnie na te cele
Impreza ta to tez 6. urodziny Agencji bpm.com.pl.
Taki hałas zrobią dla Was DJ Jaguarrr(gość specjalny DJ z Białorusi), DJ eRzeroSix, DJ Traxx, DJ Bart.
ZAPRASZAMY!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *