Aktualności: C64 Power - online od stycznia 2000 !

Autor Wątek: Moonshine Dragons  (Przeczytany 3243 razy)

Offline Raf

• Master of disaster
  • Administrator
  • Level 7
  • Wolność, własność, sprawiedliwość
Re: Moonshine Dragons
« Odpowiedź #45 dnia: 23 Luty 2019, 21:04 »
Dziadzia, skoro kategoryzujesz mnie na scene b czy telegazete (do ktorej nic nie wyslalem ever swoja droga), to wypadalo by soba cos reprezentowac a nie pierdolic od rzeczy.
"Cokolwiek powiesz albo napiszesz, znajdzie się ktoś, kto słyszy lub czyta coś zupełnie innego i jeszcze bezczelnie wmawia Ci to"

Offline comankh

• 1liner
  • Level 6
  • *
    • Ty Bułko!
« Odpowiedź #46 dnia: 23 Luty 2019, 21:08 »
czyli przyznajesz milcząco że zdarza ci sie uploadować skrajną chujnię.

dla ciebie reprezentuję elitę tego forum, powinno wystarczyć:

Offline Buddha

• Level 4
  • Napis ćwiczebny
« Odpowiedź #47 dnia: 23 Luty 2019, 21:32 »
skoro już tak podejmujesz rękawicę redempcji to nie jest ci przykro jak wrzucasz swój graficzny crap na csdb, czy może robisz to z marzeniem o piekącym anusie groepaza?

Przykre jest to, kiedy napisałeś cały kod do jakiejś tam produkcji, jako entry na party, a okazuje się, że nikt w grupie nie zrobi grafiki (logo) i wtedy nasuwa się pytanie - zaciągnąć rękawy i wziąć sprawy w swoje ręce, skoro np. nie jestem grafikiem, czy wrzucić do "szuflady", jak kolejne kilka innych produkcji. Ja do dzisiaj trzymam to w tajemnicy, co zrobił jeden z lepszych grafików w Niemczech, który chciał ze mną wydać produkcje, a to jeszcze było przed tymi wszystkimi skandalami z moją osobą w roli głównej. Patrzyłem na to wszystko nijako, bo prawie wszystko było poskanowane i mocny retusz z moim udziałem. Na końcu się dowiedziałem, że ten ów grafik opublikował to na CSDB, jako swoje dzieło. Intryga goni intrygę na CSDB, bo pod tym ów dziełem czytam w komentarzach, że prawdopodobnie jestem chory psychicznie, w sensie twórczości związanej z moją osobą. Szczerze to byłem tylko na jednym party w 1997, a działalność moją, w sensie występów na scenie (koncerty) zakończyłem w 1998 roku. Nasuwa się kolejne pytanie, czym jest twórczość artystyczna dla około połowy ludzi z CSDB? Ludzie ci nie mają zielonego pojęcia o emocjach, natchnieniu związanym z twórczością sceny komputerowej. Ja może i zrobiłem wiele złych rzeczy na scenie, ale każdy z nas jako jednostka może się zmienić. Niejednokrotnie podejmujemy wysiłek, aby poprawić część nas samych, której nie lubimy. Comankh pamiętaj, że stres "czy skanować, czy rysować" wywołuje negatywne i nieodwracalne zmiany w mózgu. Nawet jeśli trwa tylko kilka dni, narażenie na stres zmniejsza efektywność neuronów w hipokampie, ważnym obszarze mózgu odpowiedzialnym za rozumowanie i pamięć !!!
Hello :)

Offline Kisiel

• Level 7
  • Number 7 in all users competition...
    • http://wiki.projekt64.filety.pl/doku.php
« Odpowiedź #48 dnia: 23 Luty 2019, 21:54 »
Cmk Ty nie jesteś elitą, stara pierdoła to bardziej. No i zacząłeś pisać dwa linery jestem zsokowany jabłkowo.
idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach

...w przypadku checi zakupu UK1541,GA,MA,T8500,T7501 prosze o kontakt na Facebooku, haslo: UK1541....

Offline Raf

• Master of disaster
  • Administrator
  • Level 7
« Odpowiedź #49 dnia: 23 Luty 2019, 22:01 »
Komancz, mieszaj dalej, wolaj chłopaków do krecenia beki na takim slodkim poziomie, srajcie dalej tak naprawde... W yugorina :) mnie to naprawde nie rusza, olalem polaczkow, mam sie dobrze, dzialam poza polska, joinalem do zagranicznej grupy, nie jezdze juz na polskie eventy, jestem wolny od polskiego piekielka a ty pisz dalej i zniechecaj ludzi do przyjazdu na party :) utopcie sie we wlasnym elitarnym sosie :)

Ps. Dzieki za uswiadomienie, ze na md nie ma jednak po co jechac, jeszcze rozwazalem przyjazd ale teraz juz nie mam zludzen, ze na pixel heaven bede sie lepiej bawic :)
"Cokolwiek powiesz albo napiszesz, znajdzie się ktoś, kto słyszy lub czyta coś zupełnie innego i jeszcze bezczelnie wmawia Ci to"

Offline comankh

• 1liner
  • Level 6
  • *
    • Ty Bułko!
« Odpowiedź #50 dnia: 24 Luty 2019, 02:36 »
581 liter.

Offline KB777

• Level 6
« Odpowiedź #51 dnia: 24 Luty 2019, 10:07 »
1581 byłoby prawilniej.
budyń bezołowiowy o smaku kalafonii

Offline Raf

• Master of disaster
  • Administrator
  • Level 7
« Odpowiedź #52 dnia: 24 Luty 2019, 11:44 »
Komancz, w zasadzie nic smiesznego ale cezarego bys nie zastapil

https://m.youtube.com/watch?v=sNyY2s3ieE0

Offline Buddha

• Level 4
  • Napis ćwiczebny
« Odpowiedź #53 dnia: 25 Luty 2019, 22:17 »
Komancz utopcie sie we wlasnym elitarnym sosie

Komancz ja chociaż nie jestem grafikiem to mogę coś postarać się np. w kategorii logo symetryczne możemy się zmierzyć na MoonshineDragonsParty. Nie wierzę, że znowu odpowiesz "ciszą", a w zależności od twojej pozycji w życiu, ludzie postrzegają różnie zjawiska związane z twoją twórczością. Jeżeli twoja „pozycja” w życiu się zmienia, zmienia się też postrzeganie tych samych spraw związanych ze sceną komputerową. Warto uświadomić sobie znaczenie tego powiedzenia i poznać przykłady, w jakich można je zastosować, ponieważ wtedy łatwiej ci będzie Komancz zrozumieć zachowanie innych ludzi! Oczywiście do każdego punktu należałoby podejść oddzielnie, bo z każdym z nich wiążą się inne problemy i frustracje, ale teraz chodzi mi tylko o to, aby uświadomić ci, że poczucie gorszego położenia jest wynikiem wyłącznie twojej słabości, braku pewności siebie i tego, że ulegasz utartym stereotypom. Komancz opowiedz nam, jak twoja satysfakcja z prestiżowej pracy na wysokim stanowisku? Czy jesteś maksymalnie zestresowany, spięty, że tak się zachowujesz? Czy masz zaparcia i inne większe problemy zdrowotne, brak ci poczucia humoru, musisz udawać, że wszystko OK i nie możesz sobie pozwolić na błędy? Ja bym ci zaproponował Komancz codziennie 25 ML Hydroxyzinum w zastrzyku na uspokojenie...

Offline comankh

• 1liner
  • Level 6
  • *
    • Ty Bułko!
« Odpowiedź #54 dnia: 25 Luty 2019, 22:35 »
pojaw się typie na party, proszę.

Offline Buddha

• Level 4
  • Napis ćwiczebny
« Odpowiedź #55 dnia: 25 Luty 2019, 23:21 »
Komancz idący pewnym krokiem z podniesiona głową, patrzący śmiało na ludzi zainteresowanych MoonshineDragonsParty, których traktuje jak "gówno" tzn. gorszych od siebie. Jeżeli masz nie najlepszą sytuację życiową, ale zaczniesz mieć poczucie własnej wartości, to inni ludzie też będą ciebie lepiej traktowali, to jest pewne !!!

Offline Buddha

• Level 4
  • Napis ćwiczebny
« Odpowiedź #56 dnia: 26 Luty 2019, 18:10 »
Komancz chodzi mi o pogranicze między twoją nerwicą a psychozą, choć patrząc z punktu psychologii to być może nie jest to ani jedno ani drugie! To określenie zapewne brzmi bardzo poważnie w twoim rozumowaniu i w sumie niewiele wyjaśnia. Bo na pewno nie jest to takie zaburzenie jak na przykład schizofrenia, ale też nie jest to klasyczna nerwica. Chorzy na psychozy uważają, że są zdrowi, jak ty! Komancz borykając się z chorobą psychoiczną słabo widzi swój problem. Komancz ciągle jest gotowy oskarżać innych i świat, nie ufać terapeutom, jak Buddha, ale chcesz mieć kontakt z rzeczywistością, choć nie umiesz się w niej odnaleźć, rzeczywistość sprawia ci ból. Twierdzisz Komancz, że przyjedziesz na MoonshineDragonsParty się bić, ale szybko zawiną ciebie w kaftanie dla chorych psychicznie z party, czy przemyślałeś plan B? Komancz to ktoś, komu wiele się udaje lub przynajmniej chce on myśleć i mówić innym, że mu się udaje, że wspaniały jest! Głównym problemem Komancz'a jest to, że nie wie, kim jest. Prezentuje różne obrazy siebie. Raz zachowuje się kompetentnie, myślimy: „o! to ktoś kto umie to i to!”. Ale innym razem Komancz, tego samego nie umie. Jego kompetencje zależą od nastroju, od kontekstu, są ulotne, łatwo się gubią... Śmiało mógłbym powiedzieć, że Komancz to zwykły śmieć, ale współcześnie bardzo trudno powiedzieć, jaki ktoś jest „naprawdę”. Nasze czasy charakteryzują się tym, że nie ma w nich jednej, powszechnej, „prawdziwej” prawdy !!!!

Offline Buddha

• Level 4
  • Napis ćwiczebny
« Odpowiedź #57 dnia: 26 Luty 2019, 19:58 »
Komancz co powiesz na to, że stanę na bramce MoonshineDragonsParty, jako manager kilku moich kolegów ochroniarzy?

Offline comankh

• 1liner
  • Level 6
  • *
    • Ty Bułko!
« Odpowiedź #58 dnia: 26 Luty 2019, 19:59 »
ale pyta już zmiękła i nie będziesz tu pisał o zabijaniu, prawda?

Offline Buddha

• Level 4
  • Napis ćwiczebny
« Odpowiedź #59 dnia: 26 Luty 2019, 20:05 »
ale pyta już zmiękła i nie będziesz tu pisał o zabijaniu, prawda?

Umiesz się porozumiewać z Elban'em? W jakim języku się z nim rozmawia w sprawie ochrony na MoonshineDragonsParty?