Napisałem. Działa praktycznie to samo co w pluginie dla Winampa poza STILem. Budowanie tytułów utworów zostawiłem w opcjach AIMPa bo i tak nie ma danych ze STILa (ktoś z tego korzysta?) więc nie ma za dużo możliwości (autor, tytuł, publisher). Dodałem dodatkową opcję do konfiguracji częstotliwości wyjściowej i można teraz wybrać 48kHz (tyle też w opcjach wyjściowych ma AIMP).
Zalecam w opcjach pluginu włączenie limitu odtwarzania albo wskazanie pliku songlength.txt z HVSC inaczej domyślny czas trwania dla utworu ustawia się na 13 godzin.
UWAGA! Dla osób ze słabszym sprzętem: polecam przełączyć skórkę domyślną na "Pandemic" (przynajmniej tak jest dostępna w najnowszej instalce AIMPa), która bardziej przypomina Winampa, a poza tym w tej skórce AIMP zjada mniej procka podczas odtwarzania, przynajmniej na początku, a to dlatego że w domyślnej skórce tworzone są dwa "dekodery", domyślam się że jeden jest do odtwarzania a drugi do rysowania wykresu kształtu fali, który progresywnie ukazuje się w górnej części okna. Oczywiście to obciążenie jest tylko do momentu aż cały wykres zostanie narysowany co nie trwa przez cały utwór, ale w tym czasie np. u mnie obciążenie z 10% wskoczyło na 25%, więc dobrze o tym wiedzieć, jak ktoś ma w miarę nowy sprzęt to nie ma się czym przejmować.
Na plus dla AIMPa jest to że pisany był również myślą o plikach które mają więcej ścieżek więc subsongi ładnie się prezentują na liście (przynajmniej w tej skórce kompaktowej), poza tym wydaje mi się że szybciej działa w nim przełączanie między utworami, przewijanie działa tak samo jak na Winampie (albo i wolniej), fajnie też że można szybko wyszukiwać utwory.
Na minus to że nie mogłem wstawić swojego okienka z informacją o pliku więc dodatkowe informacje takie jak adresy load, init i play musiałem wrzucić do pola komentarza ale to szczegół.
Jeśli chodzi o samo pisanie tego pluga to trochę topornie szło, bo dokumentacja kiepska, przykłady również, do tego część z nich w Pascalu/Delphi (kto to jeszcze używa). Filozofia zupełnie inna niż w Winampie, wszystko zrobione obiektowo na interfejsach i bardzo takie jakieś "rozdrobione", nawet operują na własnych "stringach", ale pewnie to miało swój cel. W każdym razie działa jakoś
i jest to alternatywą dla Winampa, tylko kto wie co ruskie dorzucili "bonusowo" w środku odtwarzacza
Plugin można zainstalować z poziomu Ustawinia->Wtyczki i w dole okna jest link "Instaluj" po którym możemy wskazać ZIPa, albo można ręcznie przekopiować do katalogu AIMPa ->Plugins
ważne żeby utworzyć podkatalog o takiej samej nazwie jak plugin (czyli tak jak jest to spakowane w zipie).
Link:
https://drive.google.com/open?id=1k2vjqJpsLmP27bn2BtyfJC-k3sugcbzv