Nie podniecajcie się, bo najpewniej skończy się pozwem sądowym o naruszenie praw. Jeśli dobrze pamiętam to bankructwie Commodore w 1994 roku, prawa do marki "Commodore" zyskał Tulip Computers. Dzierżył je do samego końca swego żywota czyli do 2009 roku. Jakiś byznesmen z USA kupił prawa do marki "Commodore" i nazwał swą firemkę garażową "Commodore USA LLC" i postanowił coś kasy wydusić z naiwniaków i miał zamiar wypuścić... "Amigę", ale praw do nazwy "Amiga" nie miał, więc wypuścił peceta o nazwie Commodore64X w obudowie stylizowanej na C-64. Jednakże prawa do "Commodore" ma nadal i prawdopodobnie różwnież do "C-64" i "Commodore 64". Strona ich praktycznie jest martwa i skończyło się na szumnych zapowiedziach, ale wiecie jak to w amigowo commodorowskim świecie bywało. Jak jest okazja się sądzić to będą się sądzić.
C USA posiadało licencje na logo C=, a także Amiga:
Commodore® trademark used by Commodore USA, LLC for its line of AIO (All-In-One) keyboard, desktop and HTPC computers, and is the trademark of Commodore Holdings, BV, registered in the United States and other countries.
Amiga® trademark used under exclusive worldwide license by Commodore USA, LLC for its line of AIO (All-In-One) keyboard computers, and worldwide non-exclusive license for desktop, tower and HTPC computers, and is the trademark of Amiga Inc., registered in the United States and other countries.
C=USA miał jedynie ograniczone licencje, do tego masz napisane do kogo należą obecnie pełne prawa do poszczególnych marek.
Strona do której dałeś link jest jedynie jakąś stroną fanowską, gdyż C=USA już nie istnieje (na skutek śmierci właściciela).