Aktualności: C64 Power - online od stycznia 2000 !

Autor Wątek: Pirates, poczatek.  (Przeczytany 201 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dris_

• Gość
Pirates, poczatek.
« dnia: 22 Styczeń 2005, 22:51 »
wlaczam sobie piratow, zaczynam gre i zawsze na poczatku walcze z wrogim kapitanem. mam pytanie, czy da sie z nim wygrac czy zawsze sie przegrywa.
a jak przegram to nie mam armat i po chwili plywania zatapiaja mnie. po jakims czasie przyplywaja po mnie ale nie moge wtedy z nikim handlowac i mam malo zalogi, skad moge miec wiecej ludzi? i jak sie mozna dorobic czegos w tej grze

123tomek_

• Gość
Pirates, poczatek.
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Luty 2005, 22:46 »
Jako imie wpisz Drake albo Francis Drake - juz nie pamietam ale masz jakies fory.
Z tego co pamietam to na poczatku walczy sie po to by przejac ten statek i rozpoczac kariere. Ludzi mozesz zdobyc w miastach w tawernach i czasem po zdobyciu statku kilku z zalogi chce sie przylaczyc. Gralem przewaznie wybierajac jako dodatkowa umiejetnosc fechtunek badz celnosc armat (czy jakos tak) - wielokrotie mialem sytuacje kiedy podczas pojedynku z kapitanem duzego statku wybito mi wszystkich ludzi a ja pokonywalem wrogiego kapitana, niestety majac zero zalogi nie mozna grac dalej i chyba sie trafialo do wiezieia.
Polecam poszukac stronki do gry SidMeiers Pirates wydanej niedawno na PC - w zasadzie to jest dokladnie ta sama gra z bajerami tyle ze w oryginal gralo mi sie lepiej . Oj piekne czasy a ile nocy i dni mi z zyciorysu wymazala

PS. Ta gra to byla moja pierwsza dyskietkowa gra ktora kupilem kilkanascie tygodni zanim kupilem sobie do C64 stacje dyskow.

Corwin

• Gość
Pirates, poczatek.
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Luty 2005, 07:59 »
Proste,.. wpisz poprawna date dla floty skarbow/srebrnego pociagu,... wszystko znajduje sie w pliku tekstowym na dysku,.... Dates for Pirates - u mnie to sie tak nazywalo

Zobaczysz, ze po wpisaniu dobrej daty raczej trudno przegrac