C64Power Forum

Inne => Imprezy => Wątek zaczęty przez: RetroBorsuk w 09 Październik 2019, 21:05

Tytuł: MIŁOŚNICY 8/16 bitów z KOŚCIANA? SPOTKANIE Z RETRO SPRZĘTAMI
Wiadomość wysłana przez: RetroBorsuk w 09 Październik 2019, 21:05
Poszukiwani są miłośnicy starych komputerów i gier z miejscowości Kościan i okolic. Chodzi również o osoby, które kiedyś miały lub tylko widziały (np. w szkole, u kolegi, u wujka, w sklepie) komputery Atari, Commodore, ZX Spectrum (lub inne) i chciałyby przypomnieć sobie tamte lata. Jeżeli byliby chętni mogą pojawić się nawet jakieś starsze konsole.

Jest okazja, aby zorganizować pokaz naszych ulubionych małobitowych komputerów właśnie w tej miejscowości (na zaproszenie tamtejszej Biblioteki), ale dobrze byłoby wiedzieć, czy byłby tym ktoś w ogóle zainteresowany? Komputery byłyby oczywiście uruchomione i można byłoby sobie na nich pograć. Niewykluczone, że odbyłby się jakiś turniej growy.
Może obecni tatusiowie (mamusie też!) chcieliby przypomnieć sobie stare dobre czasy, ale może też chcieliby pokazać swoim dzieciom, na jakim sprzęcie bawili się w dzieciństwie?

Na razie to tylko pomysł, ale jeśli będzie zainteresowanie, to coś z tego może powstać. Dajcie znać :).

Larek i Borsuk
Tytuł: Odp: MIŁOŚNICY 8/16 bitów z KOŚCIANA? SPOTKANIE Z RETRO SPRZĘTAMI
Wiadomość wysłana przez: rime w 10 Październik 2019, 03:03
W najbliższym czasie w większym mieście czyli Poznaniu odbywa się już taki event a jest nim Festiwal Dawnych Komputerów i Gier https://www.facebook.com/events/580689489142862/
W tej części kraju bardziej brakuje spotkań pasjonatów z naciskiem na handel i wymiany w racjonalnych cenach.