0-B | C-G | H-N | O-R | S-Z

Scenario
Cała akcja tej gry rozgrywa się na mapie Europy podzielonej na kilka królestw, a tych z kolei na jeszcze mniejsze tereny. Celem gry jest zdobycie tytułu cesarza, podbicie kontynentu.

Sergeant Seymour Robotcop
Na ulicach trwa wojna gangów. To najwyższy czas, by do akcji wkroczył sierżant Seymour zwany przez przyjaciół Robotcop. Obroń wszystkich oczekujących ludzi!

Sex Games
Muszę przyznać, że mimo swej bezsensowności i słabego wykonania gierka ta mnie nie zawiodła. Tak świetnego ubawu nie miałem chyba od dawien dawna.

Sky High Stuntman
Twoja robota polega na nakręceniu czterech mrożących krew w żytach scen. Jak to zwykle bywa każda następna jest trudniejsza od poprzedniej dlatego uważaj!

Slaterman
Polskiej produkcji całkiem świeża platformówka. Plansze prezentują się nieźle, grafika ma pewien swój styl. Na pewno warto zagrać w gierkę grupy Inflexion sprzed paru lat.

Snowman
Zimowa, nieco świąteczna 'strzelanina' - jeśli tak to można nazwać. W skrócie - strzelamy śnieżkami do innych ludzi! :-) Super zabawa, szczególnie przy Commodore 64!

Solo Flight
Symulator lotu Solo Flight umożliwia opanowanie umiejętności poruszania się samolotem w zbliżonych do rzeczywistości warunkach. Pilotaż samolotowy itd...

Speed Matter
Zabawę zaczynamy we dwóch na jednej planszy. Każdy siedzi na swoim motocyklu, w pojeździe kosmicznym. Jedno jest pewne, że ma to wielkość piksela...

Spy Hunter
Uff, tylu dobrych gier nie ma chyba żaden komputer :). A Spy Hunter to następny przykład, że na Commodore 64 można robić genialne gierki! Superb! Key or Joy?

Spy vs Spy III
Zaraziłeś się groźną chorobą i jedynym lekarstwem jest granie i tylko granie. A więc dzisiaj - 'arktyczne igraszki', a w roli głównej: czarny szpieg z Afryki...

Steg The Slug
Jesteś w niej czymś w rodzaju ślimaka bez skorupki, nazywanym Stegiem. Twym zadaniem jest opiekowanie się stworkami, umieszczonymi na górze każdej planszy.

Street Fighter II
Hit z PCta także dostępny na Commodore 64! Wersja na C64 właściwie niczym się nie różni od wersji na Amigę czy nawet PC. Blanka, Ruy, Ken i inni czekają na walkę!

Street Surfer
Tym razem przyjdzie nam przemierzać drogi... super deskorolką z turbo przyspieszeniem. Pod drodze należy zbierać butelki i uważać na... kury. Polecam :)

S.T.U.N. Runner
Szybka jazda zawsze była niezwykle pociągająca. Któż nie lubi pędzić sportowym samochodem po szerokiej autostradzie - taka zabawa wywołuje prawdziwe emocje.

Street Machine
Street Machine to bardzo prosta, aczkolwiek ciekawa gra wyścigowo-zręcznościowo trzymająca się głównie dzięki miodności. Grafa słaba, ale gierka wciąga!

Stunt Car Racer
Kolejne wyścigi. Stunt Car Racer jest żywym dowodem na to, że żeby zrobić dobrą grę wystarczy dobry pomysł, a ten w tym przypadku jest po prostu genialny. Wektorowa grafika.

Table Tennis
Fajnie wykonany, quasi trójwymiarowy ping-pong. Grać można samemu, bądź w dwie osoby. Mamy dojście do bardzo rozbudowanej opcji konfiguracji. Turniej, gra i inne.

Test Drive
Test Drive to cztery najnowsze i najlepsze samochody oraz wspaniała górska trasa. Tutaj przeczytasz naprawdę dokładny opis jednej z najlepszych gier symulacyjnych w historii!

Test Drive II
Kontynuacja pierwszej części z podtytułem 'the duel'. Bogatsza grafika, więcej opcji i jeszcze lepsza miodność - to wizytówka TD2. Na tej stronie przeczytasz bardzo obszerny opis.

The Train - Escape To Normandy
Jest rok 1940. Wojska Hitlera przekroczyły już granicę Francji i powoli zaczynają zagarniać coraz to większe tereny. Niesamowita przygoda!

Titanic Blinky
Szalonegy teksański miliarder zmienił Nowy Jork w gąbkę. Gra wydana przez Zeppelin pozwoli wcielić Ci się w dobrego duszka, który jak zawsze ocala świat :) Gra potrafi wciągnąć na długo.

Think Cross
Ułóż identyczne bloki w jedną całość, co spowoduje, że znikną. Rewelacyjna gra logiczna, bardzo estetycznie wykonana, która wciągnie Cię na wiele godzin do monitora!

Tomahawk
Tomahawk to typowa gra symulacyjna. Pierwszą rzeczą jaka rzuca się w oczy po uruchomieniu jest bezteksturowa, po prostu wektorowa grafika.

Trener
Na Commodore 64 powstało wiele managerów piłkarskich. Jedne były lepsze, drugie gorsze, miały lepszą grafikę oraz dźwięk lub nie. Menedżer polskiej produkcji.

Twierdza
Tym razem zadaniem wojska jest oczyszczenie twierdzy z niebezpiecznych promieniotwórczych odpadów. Zadanie jest bardzo ryzykowne, ale w końcu to Twoja misja.

Vermeer
Jest to gra ekonomiczna, celem jest wykupywanie plantacji, zasiewanie oraz sprzedaż tego co nam Matka Ziemia urodziła. Ważnym elementem jest zatrudnienie robotników.

Wild West Seymour
Solucja tej platformowo - przygodowej gry. Masz problem z przejściem jakiejś planszy? Przeczytaj opis lub poszukaj kodów do tejże gierki! Opis pochodzi z magazynu C&A.

Wings Of Fury
Jest rok 1944, Światem rządzą wojny. Postawiono Ci trudne zadanie - wraz z załogą U.S. Army musisz wypełniać odpowiednie zadania swoich przywódców. Gra - legenda!

Winter Games
Nigdy nie przepadałem za jakimikolwiek sportami, a już na pewno nie za zimowymi. Mimo to muszę przyznać, że Winter Games to wspaniała gra sportowa, dla każdego!

Wyspa
Jest to typowa przygodówka, nie jest ona można tak dobra jak Dizzy , ale jest po polsku. Główny, a właściwie jedyny nacisk położono na rozwiązanie zagadki.

Zorro
Tajemniczemu bohaterowi w czerni o imieniu Zorro przyjdzie ratować ludzi od niebezpieczeństw. Tym razem przyjdzie mu pomagać nikomu innemu jak swojej dziewczynie.

 © 1999-2019 Wszystkie prawa zastrzeżone
 Webmaster: Mariusz "Flooder" Młynek