0-B | C-G | H-N | O-R | S-Z

Henry's House
Gra Henry's House to typowa stara platformówka, w której chodzi o zebranie wszystkich wyznaczonych przedmiotów na jednej planszy, aby potem przejść do następnej.

Hunt For Red October
Jest to symulacja okrętu podwodnego. Murmańsk. Baza marynarki wojennej ZSRR. Kapitan Marko Ramius wypływa w rutynowy rejs. Pierwszy etap gry jest dość prosty...

International Ice Hockey
O tej grze wiele napisać się nie da. Jest to po prostu zwykły symulatorek hokeja na lodzie, zresztą dość marnie wykonany. Drużyny z sześciu zawodników, gra z komputerem lub kolegą.

International Karate
Jedną z bardziej znanych starożytnych sztuk walki jest oczywiście Karate. Wersja Inter Karate+ to chyba najpopularniejsza bijatyka na C64, w którą grało się nonstop!

International Truck Racing
To gra, która pozwoli Ci naprawdę poszaleć za kierownicą potężnego, osiemnastokołowego, trzydziestoośmiotonowego kolosa.

Jumpball
Jest to gra zręcznościowa o bardzo prostych zasadach. W określonym czasie należy pozbierać wszystkie kluczyki, które są porozrzucane po całej planszy.

Jungle Hunt
Śmieszna gierka o może nie tak śmiesznym scenariuszu. Cała rozgrywka składa się na jedynie cztery plansze, wymagające idealnej zręczności i refleksu. Cel? Uratowanie ukochanej!

Kenny Dalglish Football Management
Jeden z najpopularniejszych menedżerów piłkarskich na C64. Wydany został również w polskiej wersji jako Piłkarski Manager przez LK Avalon.

Kolony
Jak każdy, od małego marzyłem by zdobyć uznanie i pieniądze. Moja młodość upłynęła na mozolnej nauce i studiach. Długo jednak nie mogłem zdobyć stałej pracy.

Krakout
Krakout to komodorowski odpowiednik bardzo znanej gry, jaką niewątpliwie jest Arkanoid. Wszystko to samo i tak samo, tyle że... poziomo. Jak na C64 - bardzo fajna gra.

Lazarus
Pułkownik Colonel ruszył by odzyskać elementy Hiperprzestrzennego Oscylatora Polaryzacyjnego o Zwierciadle Wtórnym, skradzione z laboratorium wojskowego.

Lemmings
Tak! Na poczciwym komodorku też można pograć w legendarne lemmingi. Wersja na tenże komputer mnie osobiście nawet bardziej się podoba. 100 plansz czeka na Ciebie!

Licence To Kill
Oparta na fabule filmu o tym samym tytule gra jest najlepszą z serii o Bondzie. Cel Bonda na taśmie i na monitorze jest prosty: zlikwidować imperium narkotykowe. Zręcznościówka.

Logical
Wbrew pozorom Logical to bardziej gra zręcznościowa niż logiczna. Zadaniem gracza jest bowiem ułożenie w każdym pudełku czterech kulek tego samego koloru.

Lotus Turbo Esprit Challenge
Legendarna gra, która swego czasu królowała na Amigę, dostępna jest również w wersji dla Commodore 64! Czy jednak dorównuje 'przyjaciółce'?

Madrax
Dawno, dawno temu było sobie małe królestwo i, jak to zazwyczaj bywa, miało starego, poczciwego króla. Dalszą część legendy przeczytasz w opisie tej platformowej gry.

Mastermind
Jest to gra logiczna. Należy ustawić na planszy trzy brakujące prostokąty o odpowiednich numerach. Plansza podzielona jest na dwadzieścia cztery pola.

Mayhem In Monsterland
Jedna z niewielu naprawdę dobrych platformówek na C64. Prawdziwi maniacy tego komputera na pewno ją znają, a tych niewtajemniczonych zapraszam do recenzji!

Mikie
Szkoła stwarza wiele problemów - nauka, ale nie tylko. Co dopiero gdy podczas lekcji mamy wiele zaplanowanych - innych zajęć. Jak wszystko pogodzić? To niełatwe!

Microprose Soccer
Zdecydowanie najlepsza piłka nożna na C64! Przed nami jak zwykle turniej drużynowy, mistrzostwa świata, gra we dwóch i praktyka. Dodatkowo gra w hali i na boisku!

Miecze Valdgira II
Posiadacze małego Atari z pewnością pamiętają ten tytuł. Jednak commodorowska wersja tej gry znacznie różni się od oryginału. Ciekawa, kolorowa, polska platformówka!

Mini Golf
MiniGolf to całkiem dobra gra sportowa. Dość prosta, ale za to bazująca na naprawdę niezłym pomyśle jakim niewątpliwie jest "pokojowa" wersja popularnego golfa.

Monty On The Run
Jest to jedna z tych gier, których się nie zapomina. Druga platformówka z serii ukazującej przygody sympatycznego kreta o imieniu Monty. Monty ucieka z więzienia - pomóż mu!

Neighbours
Bierzesz udział w ulicznych wyścigach jako deskorolowiec. Aby zaliczyć okrążenie musisz przejechać wszystkie, sprytnie rozmieszczone bramki i ominąć przeszkadzające Ci zwierzęta.

Niedziela Cudów
Niedziela Cudów jest grą, polegającą na prowadzeniu drużyny piłkarskiej. Wcielasz się w postać managera drużyny i odpowiadasz za sukcesy osiągane przez nią i stan kasy.

Nightbreed
Nightbreed to stara rasa, o wiele starsza niż ludzkość. Jej przedstawiciele potrafią zmieniać kształty podobnie jak wilkołaki. Przyszłość Nightbreed'ów jest zagrożona.

Nobby The Aardvark
Nobby the Aardvark to przygody pewnego mrówkojada imieniem Nobby. Znakomita gierka, z oryginalną i kolorową grafiką = 100% miodu! Pozycja obowiązkowa dla graczy!

Nocturno
Gra ta polega na przejściu przez kafelki rozmieszczone na ekranie. Metą jest pole END. Oczywiście wprowadzono do gry utrudnienia, m.in. sposób rozstawienia kafelków itd.

 © 1999-2019 Wszystkie prawa zastrzeżone
 Webmaster: Mariusz "Flooder" Młynek