0-B | C-G | H-N | O-R | S-Z

1942
Akcja dzieje się w roku 1942, jest to typowa gra zręcznościowa. Sterujemy samolotem i rozwalamy przeciwników i tak w różnych sceneriach.

1943
Kontynuacja bardzo dobrej gierki. Nie różni się ona wiele od swojej poprzedniczki. Całkiem udana kontynuacja i warto w nią zagrać.


3D Pool
Klasyczna gra sportowa, oferująca jeden typ bilarda. Trickshoty, multiplayer i kilka innych opcji przyciągną Cię do długiej gry.


3D Snooker
Zestaw symulacji snookera. Stół widzimy z góry, można spróbować kilka rodzajów tej popularnej, całkiem wysoko ocenionej gry.


A Nightmare On Elm Street
Gra na podstawie filmu - horroru. Główny bohater - Freddy Krueger. Gra przygodowa - z ciekawą grafiką i animacjami.


Archon
Nie jest to gra logiczna, ani gra akcji. Jeżeli ktoś miał okazję wcześniej w Archona zagrać - wie, na czym rzecz polega. I na pewno do niej wróci!


Archon 2 - Adept
Druga część wyżej opisywanej gry. Przeczytaj recenzję i sprawdź, czy kontynuacja Archon 2 jest lepsza od części pierwszej!


Ace Of Aces
Symulator, w którym zasiadamy za sterami myśliwca z II Wojny Światowej. Super grafika, dobry dźwięk oraz ogólnie wysoki poziom tej miodnej gierki!

Agent USA
Stanom Zjednoczonym grozi ogromne niebezpieczeństwo. W jednym z pociągów ktoś podłożył mutację bomby. Pomóż im wszystkim i znajdz zaginiony ładunek!

American Tag Team Wrestling
To gra zręcznościowa, której tematyka zaczerpnięta została z iście amerykańskiego sportu: wrestlingu. Wydana przez Zeppelin, taka sobie gierka...

Arktyczne Polowanie
Niełatwe jest życie pingwina! Nie dość, że trzeba najpierw nałapać ryb, to jeszcze potem trzeba donieść je bezpiecznie do domu! Skaczemy po krach i zbieramy punkty!

Auto Test
Autotest to kolejna gra, w której wcielimy się w kierowcę. Przed nami stoi zadanie przejechania 25 torów, w określonym czasie. Do wyboru kilka samochodów.

Aztec Challenge
Rozpoczynając grę podejmujemy wielką ryzykowną ucieczkę, która będzie podzielona na kilka etapów. Niesamowite dźwięki. Zręcznościówka.

Bandits
Gra bazuje na popularnej nie tylko na C64, ale przede wszystkim na Pegasusie, gierce Galaga. Strzelamy do dziwacznych robaczków, aby uratować swoje... owoce.

Batman
Zły Jacek, syn Nickola, w przebraniu Jokera znów przeszkadza. Wszystko dzieje się w Gotham City, a Ty jesteś głównym bohaterem - Batmanem.

Battle Ships
Jeśli ktoś zna angielski to wie o jaką grę chodzi. Tak! Battle Ships to gra w okręty. Ma trochę zmian w stosunku do papierowego oryginału, ale wyszły jej one tylko na dobre.

Beach Head
Gra ta nie jest niczym skomplikowanym. Dysponujemy flotą składającą się z 10 okrętów wojennych i musimy wykonać zadanie - zniszczyć bazę wroga.

Big Fishing Game
Gra polegająca na łowieniu ryb, jednak nie tradycyjnym tj. na brzegu jeziora tylko w łodzi motorowej (też z wędką). Grafika jest bardzo dobra, miodność podobnie.

Big Foot
Jesteś wielkim samcem Big Foot. Aby zachować ten gatunek musisz wcielić się w osobnika płci męskiej i uwolnić od przeciwników towarzyszkę swojego życia.

Blue Baron
Akcja toczy się podczas I Wojny Światowej. Pilot Błękitny Baron otrzymuje arcytrudny rozkaz: musi dokonać dwunastu nalotów na terytoria wroga i zniszczyć ważne obiekty strategiczne.

Bobix
Była sobie parka szczęśliwych krasnoludów. Nazywali się oni Bobix i Bobetka. Pewnego dnia ich królowa zapadła na dziwną chorobę... Uzdrów ją od niej, znajdź leczący preparat!

Bomb Jack
Staaara gra, która jest już uważana oficjalnie za jedną z wieluset legendarnych gier na stare komputery. Lądujesz na planecie, a tam czekają... bynajmniej nie przyjaciele :)

Bombmania
Twoim zadaniem jest zebranie wszystkich gwiazdołków z kilkudziesięciu plansz. Będziesz musiał jednak stawić czoła Frixom, którzy nie zamierzają ułatwić Ci zadania.

Boulder Dash
Jedna z najbardziej znanych gier na stare komputery. Diamenty, śmieszne potworki i oryginalny dźwięk i... nostalgia do dawnych lat. Zagraj w niebezpiecznym labiryncie!

Bruce Lee
Jedna z wielu gier o legendarnym, chyba wszystkim znanym Bruce Lee. Prosta platformowo - zręcznościowa gierka, gdzie przechodzimy z planszy na planszę.

Buggy Boy
Kolejne wyścigi? Nie, nie tym razem. W przypadku gry Buggy Boy mamy do czynienia z prawdziwą, wyczynową jazdą po torach z przeszkodami. Zagraj w tą oryginalną grę!

Burmistrz
Jest to gra handlowo-tekstowo-strategiczna, w której to wcielamy się w rolę burmistrza naszej miejscowości. Dla wielu gra wszechczasów, w którą grali miesiącami...

Burmistrz-3
W tej grze wcielasz się w postać burmistrza miasta. Aby ukończyć grę musisz doprowadzić do tego, by w Twoim mieście osiedliło się 10 tysięcy mieszkańców.

 © 1999-2019 Wszystkie prawa zastrzeżone
 Webmaster: Mariusz "Flooder" Młynek