Bombmania

Gwiazdołki to zwierzątka miłe i sympatyczne. Cieszyły się one wielkim powodzeniem wśród ludów zamieszkujących kosmos, szczególnie zaś upodobały je sobie Wenusjanki. Jako, że popyt na nie był wielki, szybko okazało się, że ich populacja na ich rodzimej planecie szybko zmniejszyła się do takich rozmiarów, że biednym gwiazdołkom groziło wyginięcie. Aby zapobiec temu jakże niepożądanemu zjawisku, międzygwiezdny kongres postanowił wziąć milutkie stworzonka pod ochronę. Z początku wszyscy mieli nadzieję, że uratuje to nieliczny już gatunek. Niestety okazało się, że Friksowie, rasa która zajmowała się polowaniami na Gwiazdołki, jest na tyle pazerna na pieniądze, jakie mogła uzyskać na czarnym rynku, że wcale nie zamierzała zaprzestać wyniszczających polowań.

Sytuacja wydawała się krytyczna, na szczęście kongres ustanowił instytucję obrońców. Ci dzielni ludzie (?), ryzykują swoje życie, by nie dopuścić do wyginięcia przemiłych stworzeń. Uzbrojeni w aparaty mediacyjne i tony bomb przemierzają kosmos, by strzec przyrody. Jednym z tych prawych ludzi (?) jesteś właśnie Ty.

Twoim zadaniem jest zebranie wszystkich gwiazdołków z kilkudziesięciu plansz. Będziesz musiał jednak stawić czoła Frixom, którzy nie zamierzają ułatwić Ci zadania. Na szczęście masz swoje bomby, którymi będziesz mógł z nimi walczyć. Musisz jednak bardzo uważać, gdyż bomby są niebezpieczne także dla Ciebie i gwiazdołków. Gry wybuch dosięgnie Ciebie lub Twych podopiecznych tracisz życie, miej się więc lepiej na baczności i pamiętaj: los gwiazdołków spoczywa w Twoich rękach!

Data wydania: 1995
Producent: LK Avalon / The Art Production
Pobierz plik z grą
Top Secret
Ocena:

 © 1999-2019 Wszystkie prawa zastrzeżone
 Webmaster: Mariusz "Flooder" Młynek