Batman - A Fete Worse Than Death

Zły Jacek, syn Nickola, w przebraniu Jokera znów przeszkadza. Już raz pokonany przez Wspaniałego Latającego Szybko Batmana (człowieka nietoperza w czarnym kapturze) bierze odwet. A raczej próbuje, gdyż my wiemy, że przegra. On nie wie i dlatego próbuje.

Za zniszczenie przez Batmana systemu komputerowego, Joker porywa Robina, najlepszego przyjaciela Pana G. Pan G. jest bardzo, bardzo bogaty i da Batmanowi bardzo, bardzo dużo pieniążków za uwolnienie Robina. Batman musi to zrobić, gdyż inaczej Pan G. zabije go i pochowa bardzo, bardzo głęboko. Batman nie ma wyjścia, gdyż wie, że Pan G. po prostu jest silniejszy. Ale sam nie będzie się narażał.

Wszystko dzieje się w Gotham City, mieście pełnym przestępców, wyzysku nietoperza przez człowieka i dominacji mniejszości nad większością. Na początku bohater tej historyjki znajduje się w swojej jaskini, nieco skomputeryzowanej i nieźle zaopatrzonej. Żeby iść dalej, musi znaleźć maskę, latarkę i batarang - bardzo ważną broń. Teraz może zejść do podziemi. Ciemno tam, ale nawet jak zapali latarkę, zaraz się pogubi. Dlatego spójrz trochę wyżej, mój miły, a znajdziesz plan Gotham. Nie mów, że go masz, bo będą kłopoty. To po prostu Martinez lecąc na Pegazie narysował plan z lotu ptaka (konia ze skrzydłami).

Graj, graj, już nic więcej nie usłyszysz. Zmuś swe zwiotczałe szare komórki do myślenia, to nic trudnego, No, może kilka sekretów, byś się nie zniechęcił. Po pierwsze, jeśli nie jesteś nieśmiertelny, zważaj na siły i regeneruj je. Strzelaj też do tych leszczy z balonikami i kop szczury. Po drugie, obcęgami unieruchom dziesięć bomb, bo Joker może je odpalić. Po trzecie, tam gdzie na planie jest symbol żarówki, tam rozpraw się z Jokerem - powinien on coś zgubić. Po czwarte, zagraj sobie w Jednorękiego. Po piąte, przechodź przez karty. Po szóste... ach, dość tego.

Gdy już wejdziesz na rusztowanie, na którym smętnie powiewa Robin, uwolnij go, używając prezentu od Jokera. I to byłoby wszystko. Poza tym nie ciesz się, oczekuj kolejnej rozgrywki w grze "Batman The Movie", tym razem ściśle według filmowego scenariusza.

Data wydania: 1989
Producent: Ocean
Pobierz plik z grą
Top Secret : wpisał Mad Joy
Ocena:

 © 1999-2019 Wszystkie prawa zastrzeżone
 Webmaster: Mariusz "Flooder" Młynek